Test – Na kolik procent je má duše sladěna s mým tělem

Přináším vám jednoduchý test, jak lehce zjistíte – nakolik je vaše duše sladěná s vaším tělem. Naskýtá se otázka, proč takovou věc potřebuji zjistit. Odpověď pochopíte hned.

Jak to tak vypadá, naše duše si před každou inkarnací určí, jaký úkol by měla v nadcházejícím životě splnit. K jeho plnění si pak potřebuje promyslet, jak nejlépe by život mohl probíhat a k tomu si může přizpůsobit jednotlivé atributy. Vybere si světadíl, zemi, kde se narodí, popřípadě i město, vlohy, nadání, nejlepší rodiče, … S ostatními dušemi se rozhodnou, jaké role si ve svých životech “zahrají” a samozřejmě má naše duše také právo vybrat si tělo.

Většinou si výbíráme z několika těl, ať už ženských nebo mužských. Duše si je může i vyzkoušet a porovnat, které by bylo nejlepší. Ačkoli, a možná právě proto, že existuje naprostá svoboda výběru a nikdo ji nemůže přikázat: “Neblbni, tohle je naprosto nevhodné tělo pro tvůj další život.”, může se stát, že si naše duše nevybere úplně nejlépe. Sice jí může její průvodce (anděl strážný) upozornit, že si vše zbytečně komplikuje, ale konečné rozhodnutí je na duši samotné.

A ano, s tělem si vybíráme jak jeho klady tak zápory. Třeba náchylnost k nemocem, IQ, EQ, a věřte nebo nevěřte, i druh i míru postižení. Tím se ale dnes zaobírat nechci.

Jeví se to tak, že v době mezi 3 – 6 měsícem těhotenství se duše napevno spojí s tělíčkem děťátka v děloze matky. Někdy to jde hůře a někdy lehce. To je individuální. Během života se to mění a náš test se neptá, jak to bylo při tomto prvním pevném spojení, ale jak je tomu dnes. Na kolik procent je duše sladěna s tělem dnes.

Nebudete potřebovat nic víc než chvilku klidu a pevnou podlahu– měkký kobecec není moc vhodný, mohlo by dojít ke zkreslení údajů. A je jasné – nelhat si sám sobě.

Postup:

Postavte se (nejlépe bosí) rovně, s nohama od sebe zhruba na vzdálenost ramen.

Zavřete oči, chvilku vnímejte jen svůj dech. Nijak ho nekontrolujte, neměňte, jen se staňte němým pozorovatelem svého dechu.

Nyní provedeme zkoušku odpovědí. Zeptejte se sami sebe (v duchu), na nějakou banální otázku, na kterou se ale dá odpovědět buď ano nebo ne a odpověď znáte. Třeba – Jsem muž? Jsem žena? Je mi 45 let? Je dnes středa?

Vyzkoušejte si pár takovýchto otázek a vnímejte, co se stane s vaším tělem.

Je už to tak dáno, ale při odpovědi – a podotýkám – při pravdivé odpovědi

ANO – se vaše tělo mírně nakloní dopředu. Jakoby vás váha vašeho těla tlačila dopředu. Ucítíte to hlavně v kolenou a také mírný tlak v přední části vašich šlapek nohou.

NE – má opačný efekt. Tělo má tendenci naklonit se dozadu. Ucítíte to hlavně v lýtkových svalech a také mírný tlak na paty.

Nyní máte tedy jasno, kdy je odpověď ANO a kdy NE.

Zeptejte se: “Je má duše sladěná se svým tělem na více než 50%?

Pokud je odpověď ANO – postupujte po desítkách (60%, 70%, 80%, 90%), dokud nepřijde odpověď NE. Vratte se k poslední desítce a přidejte jen 5%.

Příklad: Došli jste k odpovědi více než 80% ANO, ale u 90% byla odpověď NE. Znamená to, že je to mezi 80-90%. Další otázka bude: “Je má duše sladěná se svým tělem na více než 85%?” Je-li odpověď ANO, postupujte po jednotlivých procentech a ptejte se na přesné číslo. Tzn. “Je má duše sladěná se svým tělem na 86%?” Odpověď dejme tomu byla NE, pak přidejte 1%. A postupujte dokud nepřijde odpověď ANO. Pak máte přesný počet procent, na kolik je vaše duše sladěna s vaším tělem.

Pokud u otázky při 85% přišla odpověď NE, postupujte o 1% dolů, dokud nepřijde odpověď ANO.

Pokud je odpověď NE – postupujte po desítkách (40%, 30%, 20%, 10%), dokud nepřijde odpověď NE. Vratte se k poslední desítce a přidejte jen 5%.

Příklad: Došli jste k odpovědi více než 30% ANO, ale u více než 40% byla odpověď NE. Znamená to, že je to mezi 30-40%. Další otázka bude: “Je má duše sladěná se svým tělem na více než 35%?” Je-li odpověď ANO, postupujte po jednotlivých procentech a ptejte se na přesné číslo. Tzn. ““Je má duše sladěná se svým tělem na 36%?” Odpověď dejme tomu byla NE, pak přidejte 1%. A postupujte dokud nepřijde odpověď ANO. Pak máte přesný počet procent, na kolik je vaše duše sladěna s vaším tělem.

Pokud u otázky při 35% přišla odpověď NE, postupujte o 1% dolů, dokud nepřijde odpověď ANO.

Nezapomeňte i na hraniční hodnoty končící 5 a 0. Pokud jste s odpověďmi v blízkosti těcho čísel, ptejte se i na ně.

Co znamenají výsledky testu:

100% – Skvělé a vaše duše je s vaším tělem sladěná absolutně. Vybrala si naprosto dobře a v tomto ohledu není co řešit.

80-99% – Taky bezva, jen je něco potřeba dořešit. Můžou se naskytnout situace, kdy vaše tělo neposlouchá vaši duši a naopak.

60-79% – Není to zas až tak špatné, ale nejspíš by chtělo pomoci sladit vaši duši a tělo. Nejspíš máte problémy, za kterými stojí tento nesoulad.

40-59% – To není mnoho. Bylo by nejlepší zjistit, proč se nemůže vaše duše sladit s vaším tělem. Co v tom brání a příčiny odstranit.

20-39% – To je velmi málo a téměř za 5 minut 12, abyste s tím něco dělali.

1-19% – Tak to je opravdu málo, ale nezoufejte, není to neměnné. Jen ve vašem životě zajisté momentálně prožíváte spoustu problémů a traumat. A ty se dají řešit. Rozhodně s tím něco udělejte.

Zjištěná procenta vám mají ukázat, že pokud není vaše duše sladěná s tělem na 100%, je co zlepšovat. Spousta problémů se tím vyřeší a váš život se zkvalitní. Ubudou problémy, které právě z takového nesouladu vznikají.

Jak jste si jistě všimli při provádění tohoto testu, vytvořili jste sami ze sebe vlastně kyvadlo. Jako kyvadlo si je možno odpovědět na jakoukoli otázku typu ANO/NE. Jen tak mne napadá: “Plním svůj životní úkol dostatečně?” Bojím se momentálně něčeho?” “Jsem tady na Zemi správně?” A klidně otázky: “Mám jet na dovolenou?” “Mám dnes vařit rajskou?” “Mám jít s ní/ním na rande?” “Mám tam zavolat?” “Mám si dnes vzít deštník?” Ale nic se nemá přehánět ?

Přeji vám tedy spoustu zábavy při dalším zjišťování i jiných záležitostí.

Budu velmi potěšena, pokud si tento test vyzkoušíte a své výsledky mi napíšete do komentáře. Pokud byste měli jakýkoli dotaz nebo potřebovali pomoci, můžete mi napsat. Ráda vám pomohu.

S láskou, Vaše Peral

Foto: Peral