Petra Peral Matovská

Regresní terapie

Terapie Paměti Duše

 

Vždy jsem cítila, že můžu pomáhat lidem. (I když to zní jako klišé.) Nějak instinktivně jsem byla pro své přátele, ale i pro jiné lidi, ten, komu se nebojí svěřovat a snažila jsem se aspoň je vyslechnout a pokud možno i poradit. Sama jsem časem zjistila, že vše, co si člověk prožije na vlastní kůži, je pro něj tou nejlepší školou života. Proto jen rady nestačí, znám to z vlastní zkušenosti.

Hledala jsem metodu, která by mohla splňovat má očekávání.  A tak už několik let jsem regresní terapeutkou a Terapie Paměti Duše mi do života přišla ruku v ruce a s tím i léčení vnitřního dítěte, otázka hojnosti a práce s energiemi.

Mám za sebou i studia na Institutu psychologie v Brně obor: Poradenská psychologie.

Sama jsem zářným příkladem, kdy z „rozverného kůzlete“, které si neví rady se svým životem, zmítá se ve vztazích, osobních i pracovních, vyrostla žena, která ví, kam směřuje její život, kdo je, co má dělat a života si užívá plnými doušky, jak jen to je možné.

Ve svých chvílích volna potřebuji tvořit. Mé tvoření si můžete prohlédnout v sekci e-shop. Najdete i svíčky a svícny, které jsou energeticky nastaveny k čištění prostor od jakékoli negativní energie. Co ovšem v e-shopu nenajdete (z pochopitelných důvodů), jsou energetické obrazy pro osoby i rodiny. Budu velmi ráda, kontaktujete-li mne přímo a domluvíme se konkrétně na obraze přímo pro vás.

Všechno zlé je k něčemu dobré. Jen někdy trvá déle, než zjistíme k čemu.

Rozhovor se mnou můžete vidět zde