O mně

Petra Peral Matovská
Petra Peral Matovská

Petra Peral Matovská

Vždy jsem cítila, že můžu pomáhat lidem. (I když to zní jako klišé.) Nějak instinktivně jsem byla pro své přátele, ale i pro jiné lidi, ten, komu se nebojí svěřovat a snažila jsem se aspoň je vyslechnout a pokud možno i poradit. Sama jsem časem zjistila, že vše, co si člověk prožije na vlastní kůži, je pro něj tou nejlepší školou života. Proto jen rady nestačí, znám to z vlastní zkušenosti.

 

Hledala jsem metodu, která by mohla splňovat má očekávání.  A tak už několik let jsem regresní terapeutkou a Kvantový přepis Paměti Duše mi do života přišla ruku v ruce a s tím i léčení vnitřního dítěte, práce s duší i průvodci, otázka hojnosti a práce s energiemi.

 

Mám za sebou i studia na Institutu psychologie v Brně obor: Poradenská psychologie.

 

Sama jsem zářným příkladem, kdy z „rozverného kůzlete“, které si neví rady se svým životem, zmítá se ve vztazích, osobních i pracovních, vyrostla žena, která ví, kam směřuje její život, kdo je, co má dělat a života si užívá plnými doušky, jak jen to je možné.

 

Ve svých chvílích volna potřebuji tvořit. Mé tvoření si můžete prohlédnout v sekci e-shop. Každý můj výrobek je takové mé malé dítko, které při jeho vytváření hýčkám a s láskou vám je ráda odevzdám, aby i vám dělalo radost. Ostatně tvořím jen a pouze, pokud jsem v pohodě.

Co ovšem v e-shopu nenajdete (z pochopitelných důvodů), jsou energetické obrazy pro osoby i rodiny. Budu velmi ráda, kontaktujete-li mne přímo a domluvíme se konkrétně na obraze přímo pro vás.

 

Všechno zlé je k něčemu dobré. Jen někdy trvá déle, než zjistíme k čemu.

 

 

Rozhovor se mnou můžete vidět zde