Petra Peral Matovská

Regresní terapie

Terapie Paměti Duše

Vnitřní dítě – vyléčení

Výklad tarotových karetve “výstavbě”

Čištění energií osob

Čištění energií prostor

Jako regresní terapeut (žákyně Míly Lukášové) navštěvuji své klienty v Brně, Praze, Ostravě, Olomouci, Bratislavě a okolí, mám tedy působnost v celé České republice i na Slovensku.

Místo, kam na terapii můžete za mnou přijet, je Nový Jičín, kde bydlím.

Vždy jsem cítila, že můžu pomáhat lidem. (I když to zní jako klišé.) Nějak instinktivně jsem byla pro své přátele, ale i pro jiné lidi, ten, komu se nebojí svěřovat a snažila jsem se aspoň je vyslechnout a pokud možno i poradit. Sama jsem časem zjistila, že vše, co si člověk prožije na vlastní kůži, je pro něj tou nejlepší školou života. Proto jen rady nestačí, znám to z vlastní zkušenosti.

Hledala jsem metodu, která by mohla splňovat má očekávání.  A tak už několik let jsem regresní terapeutkou a Terapie Paměti Duše mi do života přišla ruku v ruce a s tím i léčení vnitřního dítěte, otázka hojnosti a práce s energiemi.

Mám za sebou i studia na Institutu psychologie v Brně obor: Poradenská psychologie.

Změn ve svém životě se nebojím, a tak jsem velmi uvítala, když jsem se i díky regresím znovunavrátila k výkladu karet.

Sama jsem zářným příkladem, kdy z „rozverného kůzlete“, které si neví rady se svým životem, zmítá se ve vztazích, osobních i pracovních, vyrostla žena, která ví, kam směřuje její život, kdo je, co má dělat a života si užívá plnými doušky, jak jen to je možné.

Ve svých chvílích volna potřebuji tvořit. Mé tvoření si můžete prohlédnout v sekci e-shop.

Všechno zlé je k něčemu dobré. Jen někdy trvá déle, než zjistíme k čemu.

Rozhovor se mnou můžete vidět zde