Cesta do paměti duše

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo vědět, kdo jste? Kdo opravdu jste? Proč jste tady? Co máte se svým životem udělat? Proč se Vám neustále dějí stejné věci? Proč Vás někdo opustil? Proč Vám někdo ublížil? Proč Vás baví právě ta konkrétní věc? Proč jste nemocní? Proč máte zrovna takové rodiče? Proč máte zrovna takovou rodinu? Proč máte zrovna takové tělo? A další a další otázky na které si nedokážete odpovědět. A co když Vám řeknu, že všechny odpovědi znáte. Ano, je to tak. Vy je znáte. Zná je Vaše duše. Ta ví proč, jak, kdy, s kým, …
Sedět a přemýšlet nad svými otázkami nefunguje. Odpovědi přes rozum nepřichází a můžete se snažit sebevíc.
Při příchodu na svět jsme všichni podstoupili dobrovolnou amnézii. Vzpomínky a vlastně celá paměť naší duše se zavřela. Všechny domluvené role s jinými dušemi, všechny úkoly, které si duše předsevzala, všechny chyby, kterých se máme vyvarovat, všechny důvody našeho konání i všechny vzpomínky na minulé životy. Některým dětem zůstává pár vzpomínek, ale nejpozději do deseti let věku se uzavřou i jim. Je to tak dobře a v pořádku. Zůstávají nám pouze a jenom nápovědy. Nebylo by dobré všechno si pamatovat. Nic z toho, co bychom si předsevzali pro nový život, by nedávalo smysl.

Pokud se ale zaobíráte myšlenkami o sobě, své duši, souvislostech, pak nejspíš nastal čas, kdy některé vzpomínky mají být otevřeny a některé otázky zodpovězeny.
Někdy se Vám třeba zdají výjevy z minulých životů. Nebo cítíte, že nutně potřebujete vědět, kdo opravdu jste. A to ne jenom z čisté zvědavosti. Nejčastěji proto, aby jste mohli žít. Žít, už ne přežívat. Nebo ještě lépe – život si užívat.

Jsou jistě různé metody, jak paměť své duše aspoň pootevřít. Neznám je všechny. Nekteré jsou nebezpečné a raději od nich dál. Některé pomůžou trochu a jiné více.
Klasická regresní terapie pomáhá a řeší postupně jednu otázku za druhou. Je to většinou běh na dlouhou trať. Jsou lidé, kterým právě maraton vyhovuje. To je v pořádku.
Jen s rostoucí intenzitou energií, které nás obklopují, máme někteří snahu běžet rychleji a dovědět se o sobě co nejvíc. Je to přirozené.

Spirituální regresní terapie Vám může přinést požadované odpovědi, ale stále je u nás celkem neznámá. A hlavně probíhá v hypnóze. Nic proti, ovšem k hypnóze mám respekt a velmi bych přemýšlela, komu se svěřím k této terapii. Samozřejmně máme spoustu předsudků vůči hypnóze a nejdřív bychom se jich potřebovali zbavit. Pokud se o této metodě chcete dovědět víc, na internetu najdete už dost informací. Tak jen ve zkratce. Otevřete paměť své duše. Prožijete znova poslední okamžiky minulého života, poznáte lehkost duše při odpoutání se od tělesné schránky v okamžiku posledního úmrtí. A hlavně si uvědomíte, co se děje s Vaší duší v čase mezi životy. Tam najdete odpovědi na své otázky.

Znám jednodušší způsob. A funguje, mám to vyzkoušeno nejen na sobě, ale i na svých klientech. Svou metodu jsem nazvala Regrese Paměti Duše. Spojuje v sobě jak klasickou regresní terapii, tak spirituální regresní terapii. A hlavně nejde o hypnózu. Vše probíhá v hladině alfa.
Můžu říci, že Regrese Paměti Duše je skvělá zkratka, jak se dostat k paměti své duše. Nemusíte zažívat někdy i velmi traumatizující okamžiky posledního života. Délka sezení se rapidně zkrátí.
Paměť Vaší duše se otevře ať už díky Vaší duši samotné (sama se o to postará) nebo Vás do času mezi životy pomůže dopravit Váš průvodce. Pak už se můžete ptát na své otázky, jak je libo.

Má to samozřejmě háček. Jen ty informace, které Vám mají být vyjeveny, Vám také vyjeveny budou. Pokud zatím nenastal ten správný čas, aby jste se něco dověděli, pak se to ani nedovíte.

Sama můžu potvrdit, jak osvobozující je vědět, kdo jste. Jak úžasně změní Váš život zodpovědět si otázky sám o sobě. Jak nádherně, dopněním dalších kostiček, se plní mozaika Vašeho života. Jak začnete rozumnět sám sobě a chápat spojitosti. Příjdou další otázky a odpovědi.

Co je ovšem podstatné – svůj život už nejenom přežíváte, ale užíváte si každý okamžik. Nejenom ty šťastné chvilky, i ty, kdy jste smutní, zranění, opuštění.
Pochopíte, že bez tmy není světlo a bez zla není dobro.
Dokážete přijímat život se vším, co Vám přinese.

Zdá se to příliš krásné, než aby to byla pravda?
Jenže tak to je.

S láskou, Vaše Peral
Foto: Vlastní fotografie Peral