Regresní terapie

Máte nějaký problém? Představte si, jaké by to bylo, kdyby Vás už netrápil. Pomůže Vám regresní terapie. Máte-li nějaký ať už fyzický či psychický problém, je regresní terapie metodou, která vám pomůže se tohoto problému natrvalo zbavit.

Regresní terapie není manipulace, sugesce a ani nezměníte díky ní svou minulost.

Klient je neustále při vědomí, plně vnímá sebe i své okolí. Po celou dobu víte, co se s vámi děje. Je vám ponechána svoboda jednání. Nepoužívám hypnózu.

 

Protože každý problém (trauma, bolest, …) někdy začal, je potřeba najít právě tento začátek a uvědomit si příčinu jeho vzniku.

Je to vždy téměř detektivní práce a nikdy není dopředu dáno, jak hluboko do minulosti nás naše podvědomí zavede.

V čem může regresní terapie pomoci?

Psychické problémy – jednoduše řečeno vše, co vám nějakým způsobem vadí, co vás trápí a chcete se toho zbavit

Příklady: partnerské, vztahové, sexuální, pracovní, finanční problémy, problémy s váhou, různé strachy a fobie (z výšek, pavouků, hadů, z velkého množství lidí, hmyzu, klaunů, loutek, vody, létání, dotyků, psů, koček, myší, špíny, bacilů, nemocí, přízraků, duchů, …), deprese, lítosti a smutky, nepřekonatelné smutky ze ztráty milované osoby (nebo zvířete), neustálé opakování špatných vzorců chování, závislosti (kouření, alkohol, gamblerství, drogy, …), pocity vyhoření, nedocenění, malého sebevědomí, poruchy spánku, svědění, nutkavé projevy, problémy s otěhotněním, a další

 

Fyzické problémy – bolesti hlavy, rukou, nohou, zad, ramen, břicha, pooperační a poúrazové stavy, pomalé hojení ran a úrazů, dýchací problémy, smyslové poruchy, a další

Jak je to s minulými životy?

Úkolem regresní terapie není dokazovat, že minulé životy existují. Je jen na vás, zda všechno to, co během terapie vnímáte, budete považovat za minulé životy nebo jen za příliš bujnou fantazii.

Důležité je, že regresní terapie pomáhá.

 

Chcete se před terapií dovědět více, zavítejte na můj blog, kde jsou články přibližující Regresní terapii

Inspirací pro vás mohou být i příběhy z praxe.

 

Objednat se na terapii

Sejdeme se online. Můžeme využít Facebook videohovor, WhatsApp videohovor nebo Scype videohovor. Připravte se na 2-3 hodiny, kdy je potřeba, aby nás nikdo nerušil. V tu dobu Vám budu plně k dispozici a budu zde jen pro Vás.

Výhody online setkání jsou pro Vás už v tom, že nikam za mnou nemusíte cestovat,  Online terapie funguje stejně dobře jako při setkání tváří v tvář. Ba naopak je právě pro Vás lepší, protože nejenže ušetříte čas, ale koneckonců jste v pohodlí domova. Naplánování online setkání je v řádu dnů, nanejvýše jednoho týdne.

 

Cena: 

Online terapie  je honorována 1.500,- Kč/hod.

 

Jako terapeut už pracuji mnoho let a po celou dobu zachovávám mlčenlivost. Naše sezení nijak nenahrávám, nezapisuji a tedy ani nearchivuji. Etický kodex terapeuta je pro mne zásadním pilířem při mé práci.

 

 

Objednat se můžete zde:

     

    Potřebujete se objednat akutně nebo se chcete se mnou spojit jinak, pak mi napište zprávu. V pravém dolním rohu najdete možnost rychlého chatu. Nejsem-li přítomná nebo se věnuji jinému klientovi, prosím o strpení. Odpovím, jakmile to bude možné.

     

    Obr. k regresní terapie - PeralTreGeo
    Obr. k regresní terapie – PeralTreGeo