Čištění

Je to velký paradox. Úklidu (čištění) kolem sebe se věnujeme téměř denně, ale číštění sami sebe přehlížíme. Přitom si toho neseme někdy opravdu hodně.

V životě potkáme spoustu lidí, Dostaneme se do spustu situací. Je pochopitelné, že jsme se vždy nezachovali úplně správně. Je dokonce možné, že jsme se i sami trestali. Nebo se “to” na nás jednoduše přilepilo.

O čem je řeč?
 • cizí energie
 • přivtělené duše
 • uhranutí
 • kletba
 • kouzlo
 • temná energie
 • magie

Na názvu vlastně ani tak nezáleží. Důležité je, že je to něco, co vás negativně ovlivňuje a v každém případě škodí.

 

Kdo jsou zbloudilé duše si přečtete zde

O přivtělených duších pokračujte zde

Jak může dojít k tomu že máte přivtělené duše si přečtěte zde

 

Jak se toho zbavit?

Nejdříve je potřeba zjistit, co to je. Pak si s tím promluvit, což není vždy nutné, ale prospěšné. Zjistíte tak o sobě spoustu důležitých věcí.

 • v čem vám to ubližuje,
 • kterou nemoc způsobuje
 • jak dlouho vás ovlivňuje
 • proč zrovna toto

 

A nakonec to odvedeme tam, kam to patří.

Ono totiž nejenom že přivtělené duše a cizí energie z nás čerpají naši energii a my se pak cítíme unavení, slabí a může přijít i nějaká nemoc. A nemusí to být jen chřipka, angína, ale i encefalitída, cukrovka, ba dokonce schizofrénie. Ale ony nás velmi ovlivňují. Jsou-li ustrašené, jejich strach se přenáší i na svého hostitele. Jsou -li bojovné a vzpupné, pak jsme konfliktní i my. Jsou-li závistivé, nepřejícné, zlé, i tyto vlastnosti se přenášení na nás.

Naše tělo patří jen naší duši. Ta si ho vybrala pro život a žádná cizí duše nebo energie v něm nemá co dělat.

 

Chcete se před terapií dovědět více, pak tedy zavítejte na můj blog, kde jsou články přibližující samotné čištění

Inspirací pro vás mohou být i příběhy z praxe.

 

Nepoužívám hypnózu. Na nikoho se nenapojuju pokud to nevyžadují okolnosti. V tom případě vás požádám o svolení. Žádná manipulace ani sugesce. Neustále jste při vědomí, plně vnímáte sebe i své okolí. Po celou dobu tedy víte, co se s Vámi děje a vše si pamatujete. Je Vám ponechána svoboda jednání. Zavedu vás do hladiny alfa. Pokud si nejste jisti, co je hladina alfa, něco si o ní přečtěte.

 

OBJEDNAT SE NA Čištění

Sejdeme se online. Můžeme využít Facebook videohovor, WhatsApp videohovor nebo Scype videohovor. Připravte se na 2-3 hodiny, kdy je potřeba, aby nás nikdo nerušil. V tu dobu Vám budu plně k dispozici a budu zde jen pro Vás.

Výhody online setkání jsou pro Vás už v tom, že nikam za mnou nemusíte cestovat,  Online čištění funguje stejně dobře jako při setkání tváří v tvář. Ba naopak je právě pro Vás lepší, protože nejenže ušetříte čas, ale koneckonců jste v pohodlí domova. Naplánování online setkání je v řádu dnů, nanejvýše jednoho týdne.

 

Cena: 

Online čištění  je honorována 1.500,- Kč/hod.

 

Jako terapeut už pracuji mnoho let a po celou dobu zachovávám mlčenlivost. Naše sezení nijak nenahrávám, nezapisuji a tedy ani nearchivuji. Etický kodex terapeuta je pro mne zásadním pilířem při mé práci.

 

 

Objednat se můžete zde:

   

  Potřebujete se objednat akutně nebo se chcete se mnou spojit jinak, pak mi napište zprávu. V pravém dolním rohu najdete možnost rychlého chatu. Nejsem-li přítomná nebo se věnuji jinému klientovi, prosím o strpení. Odpovím, jakmile to bude možné.

   

  Obr. k čištění - PeralTreGeo
  Obr. k čištění – PeralTreGeo