Setkání s průvodcem

Víte, že nejste na všechno sami? Že je vždy tady někdo (nebo něco) co na vás neustále dohlíží, bdí nad vámi, fandí vám? A taky nikdy vás nekárá, nezlobí se na vás a v neposlední řadě není možné, abyste ho zklamali? Je to váš průvodce – Anděl strážný

Vy sami si nedůvěřujete – průvodce vám důvěřuje

Něco vás trápí a jste plni bolesti, strachu, frustrace – průvodce hledá pro vás řešení

Jste šťastní – průvodce je ten, kdo s vámi tančí enrgetický tanec štěstí

 

Jestliže někdo takový existuje, pak je otázka: Proč ho nevnímám, proč ho neslyším, proč ho nevidím?

Odpověď je jednohuchá:

 1. Vnímali jste ho vždy, ale neuvědomovali si, že je to zrovna ON
 2. Ve vašem životě mohla nastat okolnost, kdy jste se proti vnímání ho uzavřeli (vědomě nebo nevědomě)
 3. Zatím nepřišla ta správná chvíle, aby bylo potřeba jej vnímat.
 4. Možná jsou i jiné důvody

 

Stejným způsobem, kterým se s vaším průvodcem spojíme, se následně spojíte kdykoli bude potřeba. Uvidíte, jak jednoduché to koneckonců je. Dokonce si spolu určíte signál, který vás vždy upozorní, že s vámi komunikuje právě váš průvodce.

Jestliže jste našli tyto stránky, je velká pravděpodobnost, že už nastal čas, abyste se i vědomě se svým průvodcem spojili.

Nepoužívám hypnózu. Na nikoho se nenapojuju. Sama to nemám ráda, tak proč bych to dělala jiným. Žádná manipulace ani sugesce. Neustále jste při vědomí, plně vnímáte sebe i své okolí. Po celou dobu tedy víte, co se s Vámi děje a vše si pamatujete. Je Vám ponechána svoboda jednání. Zavedu vás do hladiny alfa. Pokud si nejste jisti, co je hladina alfa, něco si o ní přečtěte.

Chcete se před terapií dovědět více, pak tedy zavítejte na můj blog, kde jsou články přibližující Setkání s průvodcem

Inspirací pro vás mohou být i příběhy z praxe.

 

Objednat se na setkání s průvodcem

Sejdeme se online. Můžeme využít Facebook videohovor, WhatsApp videohovor nebo Scype videohovor. Připravte se na 2-3 hodiny, kdy je potřeba, aby nás nikdo nerušil. V tu dobu Vám budu plně k dispozici a budu zde jen pro Vás.

Výhody online setkání jsou pro Vás už v tom, že nikam za mnou nemusíte cestovat,  Online terapie funguje stejně dobře jako při setkání tváří v tvář. Ba naopak je právě pro Vás lepší, protože nejenže ušetříte čas, ale koneckonců jste v pohodlí domova. Naplánování online setkání je v řádu dnů, nanejvýše jednoho týdne.

 

Cena: 

Online terapie  je honorována 1.500,- Kč/hod.

 

Jako terapeut už pracuji mnoho let a po celou dobu zachovávám mlčenlivost. Naše sezení nijak nenahrávám, nezapisuji a tedy ani nearchivuji. Etický kodex terapeuta je pro mne zásadním pilířem při mé práci.

 

 

Objednat se můžete zde:

   

   

  Potřebujete se objednat akutně nebo se chcete se mnou spojit jinak, pak mi napište zprávu. V pravém dolním rohu najdete možnost rychlého chatu. Nejsem-li přítomná nebo se věnuji jinému klientovi, prosím o strpení. Odpovím, jakmile to bude možné.

   

  Obr. k setkání s průvodcem - PeralTreGeo
  Obr. k setkání s průvodcem – PeralTreGeo