Kvantový přepis Paměti Duše

Proč se mi tohle všechno děje? Nic se neděje bez příčiny a jen tak náhodou. Tak tedy proč?

Odpovědi máte sami v sobě. Jsou zapomenuté, nejasné, schované v šuplíčku, zašantročené.
Ale JSOU. Stačí je najít. No jo, ale jak? Pomůže Kvantový přepis paměti Duše.

A zajímá vás, co se děje s duší po dobu, kdy člověk zemře a než se znova narodí? Vaše duše to ví, pamatuje si to. Jen si to vědomě neuvědomujete. Poděkovat můžete dobrovolné amnézii, která proběhla při příchodu na tento svět.

 

Kvantový přepis Paměti Duše pracuje s pamětí duše.

Část první: Spojení s vlastní duší

Začneme tím, že najdeme vaši duši. Je možné, že ji i uvidíte. Rozhodně ji uslyšíte. A můžeme se ptát. Cest k odpovědím je několik a proto najdeme pro vás tu nejkratší a nejschůdnější.

 

Část druhá: Spojení s průvodcem

Setkáte se se svým duchovním průvodcem (chcete-li andělem strážným, světelnou bytostí) a proběhne mezi vámi rozhovor. Vy se jej zeptáte na jakoukoli otázku, která vás zajímá. Nemějte obavy, velice rádi vám odpoví. Duše i průvodci chtějí, aby se prolémy vyřešily. Zavedou nás do situace, kdy a proč vznikl. Pomůžou problém rovnou odstranit, pochopit, přijmout, odpustit a vyřešit.

Jaké otázky mohu své duši a průvodci pokládat?
 • Jaký je můj životní úkol?
 • Co mám v tomto životě vyřešit jako hlavní úkol?
 • Dělám určitou věc správně?
 • Proč se má duše rozhodla pro toto tělo?
 • Proč jsem se narodil právě do této rodiny (doby, oblasti, města, …)
 • Proč nemohu najít stálého partnera? (práci, klid, zdraví, hojnost,…)
 • Co mám udělat, abych svou situaci zlepšil?
 • Kdo je má spřízněná duše?
 • Proč cítím vinu X křivdu?
 • Proč si nerozumím s matkou (otcem, bratrem, sestrou, manželem, manželkou, přítelem, přítelkyní, kámoškou, kámošem, šéfem, sousedkou, …)
 • Jak mám dál žít?
 • Co mám ve svém životě změnit?
 • Proč jsem nemocná/ný?
 • a další a další a další

Doporučuji si před sezením všechny otázky sepsat.

 

Nepoužívám hypnózu. Na nikoho se nenapojuju. Sama to nemám ráda, tak proč bych to dělala jiným. Žádná manipulace ani sugesce. Neustále jste při vědomí, plně vnímáte sebe i své okolí. Po celou dobu tedy víte, co se s Vámi děje a vše si pamatujete. Je Vám ponechána svoboda jednání. Zavedu vás do hladiny alfa. Pokud si nejste jisti, co je hladina alfa, něco si o ní přečtěte.

Chcete se před terapií dovědět více, pak tedy zavítejte na můj blog, kde jsou články přibližující Kvantový přepis Paměti Duše.

Inspirací pro vás mohou být i příběhy z praxe.

 

OBJEDNAT SE NA KvantovÝ přepis paměti duše

Sejdeme se online. Můžeme využít Facebook videohovor, WhatsApp videohovor nebo Scype videohovor. Připravte se na 2-3 hodiny, kdy je potřeba, aby nás nikdo nerušil. V tu dobu Vám budu plně k dispozici a budu zde jen pro Vás.

Výhody online setkání jsou pro Vás už v tom, že nikam za mnou nemusíte cestovat,  Online kvantový přepis funguje stejně dobře jako při setkání tváří v tvář. Ba naopak je právě pro Vás lepší, protože nejenže ušetříte čas, ale koneckonců jste v pohodlí domova. Naplánování online setkání je v řádu dnů, nanejvýše jednoho týdne.

 

Cena: 

Online kvantový přepis je honorován 1.500,- Kč/hod.

 

Jako terapeut už pracuji mnoho let a po celou dobu zachovávám mlčenlivost. Naše sezení nijak nenahrávám, nezapisuji a tedy ani nearchivuji. Etický kodex terapeuta je pro mne zásadním pilířem při mé práci.

 

 

Objednat se můžete zde:

   

  Potřebujete se objednat akutně nebo se chcete se mnou spojit jinak, pak mi napište zprávu. V pravém dolním rohu najdete možnost rychlého chatu. Nejsem-li přítomná nebo se věnuji jinému klientovi, prosím o strpení. Odpovím, jakmile to bude možné.

   

  Obr. k terapie paměti duše - PeralTreGeo
  Obr. Kvantový přepis paměti duše – PeralTreGeo