Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/175761/virtual/www/domains/peraltregeo.cz/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

Kurz TPD – Terapie paměti duše

Mnoho lidí přestává sedět se založenýma rukama v klíně, neběduje nad svými špatnými vztahy, nelituje se, že je někdo podvedl, zklamal nebo zradil. Naopak chce vědět, proč se mu dějí dokolečka stejně věci, proč se mu nedaří, jak by si představoval, proč ho v životě potkávají právě tak těžké zkoušky. Jak to zařídit, aby konečně žil a nejenom přežíval.

Nic se neděje bez příčiny a jen tak náhodou. Tak tedy proč?

Díky metodě TPD můžete nalézt sami v sobě odpovědi na spoustu otázek.

Zajímá vás i to, co se děje s duší po dobu, kdy člověk zemře a než se znova narodí? Vaše duše to ví. Jen díky dobrovolné amnézii si to vědomě neuvědomujete. Terapie Duše však pracuje s pamětí duše.

 

Dvoudenní kurz Terapie Paměti Duše vás nejen přivede k vašim odpovědím, ale naučíte se komunikovat se svou duší i duchovním průvodcem (někdo jej nazývá andělem strážným), popřípadě i s anděli, archanděli i jinými světelnými bytostmi kdykoli bude potřeba. Naučíte se rozeznat, kdy s kým hovoříte.

Kurz je vhodný pro osoby starší 18 let – pro budoucí terapeuty TPD i pro zájemce o tuto metodu.

 

Čas: Sobota i neděle 9:00 – 18:00 s přestávkou na oběd. Jídlo není v ceně kurzu. Stravování je individuální. Pokud potřebujete ubytování, pokusím se vám pomoci.

 

Cena kurzu: 6.900,- Kč
V ceně kurzu jsou skripta v tištěné formě, káva, čaj a drobné občerstvení po celou dobu výuky.
S sebou budete potřebovat podložku na sezení (nejlépe karimatka), přezůvky, papíry a něco na psaní.

 

Jak se přihlásit: Telefonicky na +420 735 295 083 nebo mi můžete napsat. Po přihlášení Vám budou zaslány bližší informace. Protože je počet míst omezen, je vyžadována záloha ve výši 2.000,- Kč, a jak to bývá, kdo zaplatí, s tím počítáme.

 

Upozornění: Tento kurz lze po domluvě pořádat i individuálně pro jednoho či pár. Cena pro osobu je stejná, tedy 6.900,- Kč.

Máte-li zájem o tento kurz, napište nám: