Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/175761/virtual/www/domains/peraltregeo.cz/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

Jak nebýt otrokem svého mozku

Na semináři se budeme bavit o mozku. O tom našem mozku, který nám má pomáhat, chránit nás v případě nebezpečí, spolupracovat. Jenže ejhle, sami jste jistě už x-krát byli v situaci, kdy jste si řekli. Sakra (nebo jinak) proč jsem to řekla, neřekla, udělala, neudělala, šla tam, nešla tam. Vždyť jsem věděla, že to bude průser. No jo, jenže už je pozdě, už ta situace odplynula. Velmi často máme na rozhodování se jen okamžik. Vnitřně přesně cítíme, co máme dělat, ale v tu malilinkatou chvíli příjdou pochybnosti o našem rozhodnutí. Naše intuice cítí a náš mozek analyzuje. Naše intuice nepotřebuje vědět, proč cítí správně, prostě to tak je. Náš mozek pracuje jen s tím, s čím se v životě setkal a vyvodil si závěry.

Naučím vás metodu, kterou mám vyzkoušenou, že skvěle funguje. Půjde nám o to naučit se, aby i intuice mohla kvalitně zasahovat do našich rozhodnutí a tím životních dění. Aby rozum s duší spolupracoval a neválcoval ji.

Vysvětlení a odpovědi na Vaše otázky se dovíte na tomto semináři.

Během dvou až tří hodin vysvětlím základní principy této metody. Díky své letité praxi prokládám semináře příklady z praxe. Nemusíte mít žádné obavy, že se budeme bavit jen vážně, někdy to jsou velmi veselé příhody. A pokud i pak budete mít nějaké dotazy, nebojte se zeptat – prostoru bude dostatečně.

Máte-li zájem o tento seminář, napište nám: