Nabídka

Recept na štěstí neexistuje, ale existují cesty, které nám ke štěstí pomáhají. Je jen na nás, kterou ke svému šťastnému životu půjdeme.

Než se objednáte na konkrétní terapii, můžete se rozhodovat, která je ta nejvhodnější a nemusíte si být jisti, kterou vybrat.

  • Už máte zkušenost s některou metodou a chcete pokračovat, a nebo vám ji někdo doporučil
  • Zkušenosti nemáte. V tom případě se nemusíte rozhodovat a rovnou si domluvte termín. Vše spolu probereme a navrhneme nejlepší metodu pro vás

Je to velký paradox. Úklidu kolem sebe se věnujeme téměř denně, ale číštění sami sebe přehlížíme. Přitom si toho neseme někdy opravdu hodně.

V životě potkáme spoustu lidí, Dostaneme se do spustu situací. Je pochopitelné, že jsme se vždy nezachovali úplně správně. Je dokonce možné, že jsme se i sami trestali. Nebo se “to” na nás jednoduše přilepilo.

Naše tělo patří jen naší duši. Ta si ho vybrala pro život a žádná cizí duše nebo energie v něm nemá co dělat.

O čem je řeč? O energetickém čištění


Protože každý problém (trauma, bolest, …) někdy začal, je potřeba najít právě tento začátek a uvědomit si příčinu jeho vzniku.

Je to vždy téměř detektivní práce a nikdy není dopředu dáno, jak hluboko do minulosti nás naše podvědomí zavede.


Proč se mi tohle všechno děje? Nic se neděje bez příčiny a jen tak náhodou. Tak tedy proč?

Odpovědi máš v sobě. Jsou zapomenuté, nejasné, schované v šuplíčku, zašantročené.
Ale JSOU. Stačí je najít. No jo, ale jak? Pomůže Kvantový přepis paměti Duše.


Víte, že nejste na všechno sama/sám? Že je vždy tady někdo (nebo něco) co na vás neustále dohlíží, bdí nad vámi, fandí tvám? A taky nikdy vás nekárá, nezlobí se na vás a v neposlední řadě není možné, abyste ho zklamal/a? Je to váš průvodce – Anděl strážný


Dnes už není doba, kdy bys potřeboval/a někoho, kdo se na tebe napojí, dostane se do Akášické knihovny a tvé otázky ti přetlumočí. Dnes už každý má přístup. Každý si může a je schopen si na své otázky v knihovně odpovědět. Pojďme spolu číst Akášické záznamy


Přestože jsme dávno dospělí, neseme si s sebou všechna zranění, odmítnutí, strach, stud, hněv a v neposlední řadě i zoufalství, které se nám dělo jako dětem. A jako děti jsme je museli nějak vstřebat, prožít, zkrátka – poradit si s nimi.

Naše zraněné dítě a to, jak se projevuje, nám bezesporu přináší v našem životě problémy. proto je potřeba Vnitřní dítě uzdravit.


Sejdeme se online

  • Facebook videohovor
  • WhatsApp videohovor
  • Skype videohovor

Připravte se na 1-2 hodiny, kdy nás nikdo a nic nebude rušit (domácí mazlíčci nejsou překážkou).

V tu dobu vám budu plně k dispozici a budu zde jen pro vás.

Výhody online setkání jsou už v tom, že nikam za mnou nemusíte cestovat,  Online kvantový přepis funguje stejně dobře jako při setkání tváří v tvář. Ba naopak je právě lepší, protože nejenže ušetříte čas, ale koneckonců jste v pohodlí domova.

Naplánování online setkání je v řádu dnů, nanejvýše jednoho týdne.

Jako terapeut už pracuji mnoho let a po celou dobu zachovávám mlčenlivost. Naše sezení nijak nenahrávám, nezapisuji a tedy ani nearchivuji. 

Etický kodex terapeuta je pro mne zásadním pilířem při mé práci.


Vaše telefonní číslo. Pište i s předvolbou státu: +420 pro ČR, +421 pro Slovensko
Stručně popište, co budeme řešit