Čištění energií prostor

Všechno je ve své podstatě energie. Tento fakt je již vědecky dokázán a v poslední době začalo velké množství lidí vnímat energie kolem sebe, ale i u sebe.

Jak poznat, že tyto energie vnímáte:

Stává se vám, že na některých místech je vám krásně uvolněně, máte pocit jako by vás někdo pohladil a chcete se na ono místo zase vracet.

Stává se vám naopak, že některá místa na vás působí stísněně, je vám z ničeho nic smutně, nemůžete pořádně dýchat a nejraději byste z onoho místa utekli.

Proč to tak je?

Všechny prostory jsou zatížené otisky energií, které kdy v minulosti byly na onom místě. Tyto otisky zde zůstávají po roky, století, tisíciletí. Jejich nahromadění naplňuje prostor a proto je citliví lidé vnímají.

Jaká místa jsou nejčastěji zatížena otisky negativních energií?

V naprosté většině se jedná o místa, kde proběhlo:

 • neštěstí – požáry, věznění, mučení, místa starých zločinů (zneužití, domácí násilí, násilí, vraždy, krádeže), …
 • náhlá úmrtí – bitevní pole, popraviště, šibenice, autonehody, sebevraždy…
 • prokletí jednotlivce, ale i rodu, místa, …

Mohou to být ale i jiná místa:

 • stará pohřebiště, masové hroby, některá místa na hřbitovech, …
 • nemocnice, léčebny, …
  Bylo a je zde plno strachu, nepřátelství, nepochopení, pomsty, bolesti i nenávisti. Taková místa můžeme vytvářet i my sami. Každá naše myšlenka je vyslaná energie. Proto může zůstat i její otisk a „tížit“ nás, pokud byla negativní.
 • nemoci, které byly v prostoru prožity
 • problémy ve vztazích
 • závislosti
 • hádky, zloba, závist, starosti, strach, …
Jak se takové otisky negativních energií projevují?

Od pocitu stísněnosti, nervozity, strachu, únavy, mrazení, chladu, nesoustředěnosti, pocitu „těžkého vzduchu“, až po nevolnosti, deprese, paniku, třes, onemocnění, bolesti, poruchy spánku, …

Ale můžete slýchat zvláštní zvuky a vidět nevysvětlitelné úkazy, rostliny uvadají, na zahradě se rostlinám nedaří, zvířata se těmto místům vyhýbají (kočky tato místa naopak vyhledávají), věci padají i když leží nebo stojí stabilně…

Mnohdy děti vnímají energie více než my dospělí. Mají panický strach třeba z bubáků. Nepodceňujte taková tvrzení dětí, opravdu je lépe takové místo vyčistit než dítě uchlácholit, že to nic není.

Některé problémy mohou být způsobeny i geopatogenními zónami.

Jak je to s návody k čištění, které jsou k dohledání třeba na internetu?

Netvrdím, že nefungují, ale některé fungují jen na něco a na nějakou dobu.
Jsou dokonce návody a rituály, které mají naopak opačný efekt. Díky nim se vše ještě zhorší. Je velmi těžké vybrat právě ten správný. Je to jako sázka do loterie.

Jak energetické čištění probíhá, jak postupujeme my?
 • Energetické čištění provádí náš mladý kolega, který má velmi vysoké vnímání všech energetických otisků a schopnosti odvádět negativní energie, přímo na místě. Neprovádíme žádné rituály, nepotřebujeme svíce, bylinky ani modlitby. Negativní energie najdeme a odvedeme ze Země tam, kde už nikdy nikomu nebudou ubližovat.
 • Na dálku – stačí nám aktuální fotografie objektu (místa, které chtete vyčistit)
Co se stane, když prostor vyčistíme?

Po energetickém vyčištění je poznat úleva okamžitě. Vše se vrací do normálu. Děti se nebojí, zvířata se zklidní, vzduch se pročistí a vše se projasní. Postupem času se rostlinám začne dařit, všechny fyzické i psychické problémy odeznívají.

Máte-li jakýkoli dotaz, nebojte se zeptat a potřebujete-li cokoli vyčistit, kontaktujte nás.