Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/175761/virtual/www/domains/peraltregeo.cz/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

Cesty ke šťastnému životu

Prožít šťastný život je cíl každého z nás

Recept na štěstí neexistuje, ale existují cesty, které nám ke štěstí pomáhají. Je jen na nás, kterou ke svému šťastnému životu půjdeme.

Půjdeme cestou Čištění

Je to velký paradox. Úklidu kolem sebe se věnujeme téměř denně, ale číštění sami sebe přehlížíme. Přitom si toho neseme někdy opravdu hodně.

V životě potkáme spoustu lidí, Dostaneme se do spustu situací. Je pochopitelné, že jsme se vždy nezachovali úplně správně. Je dokonce možné, že jsme se i sami trestali. Nebo se “to” na nás jednoduše přilepilo.

Naše tělo patří jen naší duši. Ta si ho vybrala pro život a žádná cizí duše nebo energie v něm nemá co dělat.

O čem je řeč? O energetickém čištění

 

Půjdeme cestou Regresní terapie

Protože každý problém (trauma, bolest, …) někdy začal, je potřeba najít právě tento začátek a uvědomit si příčinu jeho vzniku.

Je to vždy téměř detektivní práce a nikdy není dopředu dáno, jak hluboko do minulosti nás naše podvědomí zavede.

Je to vždy téměř detektivní práce a nikdy není dopředu dáno, jak hluboko do minulosti nás naše podvědomí zavede.

 

 

Půjdeme cestou Kvantového přepisu paměti duše

Proč se mi tohle všechno děje? Nic se neděje bez příčiny a jen tak náhodou. Tak tedy proč?

Odpovědi máte sami v sobě. Jsou zapomenuté, nejasné, schované v šuplíčku, zašantročené.
Ale JSOU. Stačí je najít. No jo, ale jak? Pomůže Kvantový přepis paměti Duše.

 

Půjdeme cestou setkání s průvodcem

Víte, že nejste na všechno sami? Že je vždy tady někdo (nebo něco) co na vás neustále dohlíží, bdí nad vámi, fandí vám? A taky nikdy vás nekárá, nezlobí se na vás a v neposlední řadě není možné, abyste ho zklamali? Je to váš průvodce – Anděl strážný

 

 

Půjdeme cestou vnitřního dítěte

Přestože jsme dávno dospělí, neseme si s sebou všechna zranění, odmítnutí, strach, stud, hněv a v neposlední řadě i zoufalství, které se nám dělo jako dětem. A jako děti jsme je museli nějak vstřebat, prožít, zkrátka – poradit si s nimi.

Naše zraněné dítě a to, jak se projevuje, nám bezesporu přináší v našem životě problémy. proto je potřeba Vnitřní dítě uzdravit.

Jako terapeut už pracuji mnoho let a po celou dobu zachovávám mlčenlivost. Naše sezení nijak nenahrávám, nezapisuji a tedy ani nearchivuji. Etický kodex terapeuta je pro mne zásadním pilířem při mé práci.

 

Objednat se na terapii můžete zde:

     

    Potřebujete se objednat akutně nebo se chcete se mnou spojit jinak, pak mi napište zprávu. V levém dolním rohu najdete možnost rychlého chatu. Nejsem-li přítomná nebo se věnuji jinému klientovi, prosím o strpení. Odpovím, jakmile to bude možné.